MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 7223689

nr 722 3689

Sekretär

1700-/1800-tal, längd: 74, djup: 38, höjd: 95

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.900 kr

måndag 31 oktober 2011
kl 18:36:29